Napísali o nás

Video zo školenia “Význam pestovania tradičných odrôd ovocia a revitalizácia starých sadov”, ktoré sa uskutočnilo v utorok 6.mája 2014 na Gazdovskom dvore v Turčianskych Kľačanoch môžete vidieť na priloženom linku:

http://www.regionportal.sk/videodokument/prilezitost-pre-vidiek/?fb_action_ids=669805723056054&fb_action_types=og.recommends

Účastníci podujatia , ktorí pricestovali nielen z regiónu Turiec, boli veľmi potešení účasťou hlavného lektora, ktorým bol významný slovenský ovocinár Prof. Ing. Ivan Hričovský, DrSc.,dr.h.c. Ten vo svojej prednáške objasnil význam pestovania tradičných odrôd ovocia, ale zvlášť hodnotné boli jeho praktické ukážky obnovy v starom sade v Turčianskych Kľačanoch, o ktorý sa stará poľnohospodársky podnik pod vedením Ing.Vargaeštoka.

Prof. Hričovkský v TV Turiec

http://www.tvturiec.sk/video/758-v-zahrade-s-profesorom-hricovskym

                       

 

 

     

  

Cieľom stretnutia politikov, zástupcov ministerstiev, štátnej a verejnej správy a odborníkov z celého Slovenska bolo vytvoriť priestor pre odbornú diskusiu o rodinnej politike a podpore rodičovstva v kontexte vládnych priorít a súčasnej ekonomickej klímy.

- Podpora rodičovstva na Slovensku problémy, výzvy, potreby – prezentácia na stiahnutie

Facebook